Vox Animae Énekkar

Csoportunk 2017 tavaszán alakult. A tagok az általános iskolásoktól a nyugdíjas nagymamákig minden korosztályt képviselnek. Célunk a keresztény gitáros zene terjesztése. Részt vettünk a minden évben megrendezésre kerülő Nyugat-Győr Egyházmegyei Gitáros Csoportok és Gitárosok Találkozóján. Zenei szolgálatot elsősorban a hónap első vasárnapján a délutáni diákmisén végzünk.

Tagok:

Ábrahám Csaba, Ábrahám Lili, Ábrahám Miklósné, Babos Emma, Bella Erika, Czinder Jánosné, Egyed Regina, Egyedné Horváth Erika, Ferenczy Gábor, Fodróczy Liza, Fodróczyné Horváth Krisztina, Fodróczy Győzőné, Fülöpné Marácz Anita, Holper Zoltánné, Illés Anita, Kárpáti Kincső, Kárpátiné Németh Anita, Kóborné Gombos Marianna, Lukácsi Gertrúd Anna, Lukácsné Csiszár Katalin, Madarász Tünde, Márkné Both Mónika, Márk Orsolya, Nagy Istvánné, Pappné Horváth Mária, Rabi Eszter, Steinwenger Emma

Hangszeresek, ill. énekelni szeretők jelentkezését folyamatosan szeretettel fogadjuk!