Aktualitások

Elkészült a honlapunk! Igaz, jó fél éve indult, de mostanra sikerült az összes menüpontot tartalommal ellátni.

Az elmaradt fotók is felkerültek, időrendi sorrendben. Új rovatként a nálunk kereszteltek számára adunk lehetőséget az öröm megosztására úgy, hogy aki elküldi, feltesszük képét a galériába.

A vasárnapi 6 órai tea vendéglátóinak táblázatát külön menüpontban találják. Hálásan köszönjük plébániai közösségünk nevében a segítséget!

Gyermek- és ifjúsági csoportok a plébánián!

Kedves Szülők, Fiatalok, Érdeklődők!

Nagy szeretettel tesszük közzé a Horváth Fruzsina katekéta-lelkipásztori munkatárs szakos hallgató által szerveződő csoport-lehetőségeket.

Már vannak jelentkezők mindkét korosztályban, úgyhogy hajrá!!!

Vasárnapi 6 órai tea

A hűvösebb idő elérkeztével szeretnénk a vasárnapi 17 órai szentmise után egy teára marasztalni a Kedves Híveket a Népházba. Október 15-től indulnának ezek az alkalmak, melyek lehetőséget teremtenek a találkozásra, beszélgetésre.

Ehhez szeretnénk lelkes jelentkezőket (családokat, baráti társaságokat, közösségeket) toborozni, hogy egy-egy alkalommal megfőzzék a teát, és segítsenek a kiszolgálásban.

Az egyes időpontokra feliratkozni a sekrestyében kitett lapra lehet. Köszönjük minden segítő szolgálatát!